logo esf sif es l tva
No 18. līdz 21. septembrim, Vidzemes Tūrisma asociācijas (VTA) speciālisti Raitis Sijāts, Anna Kupče un Janis Sijāts kopā ar Limbažu novada TIC vadītāju Ilze Millere piedalās starptautiskā EuroVelo un GreenWays konferencē: "Cycling without borders", Lessons from the DEMARRAGE EuroVelo 15 - Rhine Route Project. Outbound capitalisation in the frame of the EuroVelo - GreenWays Cycling Tourism Conference, Bāzelē, Šveicē.

10665225 858128270884297 8375976553912891386 n
Konferences vairākās sesijās uzstājās Eiropas Komisijas, DG Enterprise, Eiropas riteņbraucēju federācijas spaciālisti, kā arī velo eksperti un dažādu projektu īstenotāji no Šveices, Vācijas, Francijas, Čehijas, Austrijas, Nīderlandes, Dānijas, Beļģijas, Lielbritānijas un Spānijas. 

Konferences ietvaros tika aizvadīta nacionālo EiroVelo koordinatoru tikšanās, kā arī paredzēts mācību izbrauciens EuroVelo 15 maršrutā.

Dalība konferencē ir viena no VTA un Latvijas tūrisma informācijas organizāciju asociācijas (LATTŪRINFO) īstenotā projekta „Sociālā tūrisma attīstība un idejas ieviešana Latvijā. LATTŪRINFO un VTA kapacitātes stiprināšana” aktivitātēm.

Foto, teksts: Anna Kupče
Mājas lapa izveidota projekta „Sociālā tūrisma attīstība un idejas ieviešana Latvijā. Latvijas tūrisma informācijas organizāciju asociācija LATTŪRINFO un Vidzemes tūrisma asociācijas kapacitātes stiprināšana" ietvaros
ESF