travelnews
LATTŪRINFO apsveic Liepājas kolēģi – Liepājas Tūrisma informācijas biroja vadītāju Zani Gaili ar balvas „Gada cilvēks tūrismā – Tūrisma informācijas centra vadītājs 2014” iegūšanu. Apsveicam!

Tūrisma ziņu portāls BalticTravelnews.com 2003.gadā iedibināja tradīciju, sadarbībā ar tūrisma industriju organizējot titula „Gada cilvēks tūrismā” balvu pasniegšanu astoņās kategorijās. Sākotnēji aptaujas veidā starp tūrisma nozares profesionāļiem tiek noteiktas iespējamās kandidatūras, kuras pēc tam izvērtē speciāla žūrija 9 cilvēku sastāvā, ko veido tūrisma biznesa eksperti, tūrisma asociāciju vadītāji, iepriekšējo gadu laureāti, valsts tūrisma pārstāvji un BalticTravelnews.com pārstāvji. Viena no nominācijām ir arī labākais tūrisma informācijas centra vadītājs.
Nu jau 12 gadu laikā šis konkurss kļuvis par nozīmīgu pasākumu visai tūrisma industrijai Latvijā. „Gada cilvēks tūrismā 2014” laureāta noteikšanai tika piemēroti divi svarīgākie kritēriji: veiksmīgs sava aroda meistars un sabiedriskā aktivitāte par labu tūrisma nozarei. Oficiālā pasniegšanas ceremonija norisinājās 06.02.2015 tūrisma izstādes Balttour 2015 biznesa vakara pasākumā. Balvas galvenais atbalstītājs ir LR Ekonomikas ministrija, kā arī to atbalsta Latvijas tūrisma aģentu asociācija, Latvijas viesnīcu un restorānu asociācija, Tūrisma attīstības valsts aģentūra un Starptautiskā izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.
Gada cilvēks tūrismā – Tūrisma informācijas centra vadītājs
Balva „Gada cilvēks tūrismā – Tūrisma informācijas centra vadītājs” piešķirta:
2014.gads – Zane Gaile, Liepājas TIB vadītāja
2013.gads – Ilze Millere, Limbažu TIC vadītāja un Gita Memmēna, Saulkrastu TIC vadītāja
2012.gads – Līga Kondrāte, Ludzas TIC vadītāja
2011.gads – Laura Konstante, Siguldas TIC vadītāja
2010.gads – Astērija Vucēna, Līvānu TIC vadītāja
2009.gads – Aivita Henniņa, Ogres TIC vadītāja
2008.gads – Gunta Ušpele, Jūrmalas TIC vadītāja
2007.gads – Ingrīda Smuškova, Tukuma rajona TIC vadītāja
2006.gads – Monta Krafte, Liepājas TIB vadītāja
2005.gads – Baiba Smilga, Straupes tūrisma biedrības un Pārgaujas TIC vadītāja
2004.gads – Guntars Seilis, Ventspils TIC vadītājs
2003.gads – Mārtiņš Malcenieks, Cēsu TIC vadītājs

Informācijas avots: www.travelnews.lv

Seko mums

Mājas lapa izveidota projekta „Sociālā tūrisma attīstība un idejas ieviešana Latvijā. Latvijas tūrisma informācijas organizāciju asociācija LATTŪRINFO un Vidzemes tūrisma asociācijas kapacitātes stiprināšana" ietvaros
ESF