2023. gada 3. jūnijā Ogrē vienlaikus ar pasākumu “Ģimenes diena” notiks VIII Latvijas tūrisma informācijas tirgus.
Turinfo tirgus 2022 L Hercenbergs
Pasākuma organizatoru godu un pienākumu ogrēnieši ieguva 2022. gadā VII Latvijas tūrisma informācijas tirgū Kuldīgā, kur izlozes rezultātā tika noteikts nākamais tirgus organizētājs. Latvijas tūrisma informācijas organizāciju asociācija LATTŪRINFO kopā ar Ogres novada tūrisma plānošanas un attīstības nodaļu, iesākoties vasaras ceļošanas sezonai, aicina ikvienu Latvijas tūrisma informācijas centru un to draugus uz Tūrisma informācijas tirgu, lai popularizētu Latvijas tūrisma piedāvājumu, īpaši izceļot ģimens tūrismu.


Pāris pasākuma akcentu:

·         Kāpēc pasākums šajā datumā? Tāpēc, ka 2023. gada 3. jūnijā Ogrē notiks ikgadējais pasākums “Ģimenes diena”. Interesentu skaits, kas vēlētos ceļot pa Latviju būs ievērojams, jo īpaši tāpēc, ka tirgus notiks norisināsies vienlaicīgi ar pasākumu „Ģimenes diena”. Tās ietvaros Ogres pilsētvidē norisināsies izglītojošas, sportiskas, muzikālas un izklaidējošas aktivitātes ģimenēm. Tūrisma tirgum atvēlēta vieta pašā pilsētas centrā - Brīvības ielas gājēju posmā, kur visas dienas garumā sagaidāma liela gājēju plūsma.

Turklāt laikapstākļi, domājams, beidzot būs tādi, kad Latvijas iedzīvotāji ir patiesi gatavi ceļošanai un arvien vairāk dodas izbraukumos pa Latviju. Šis ir īstais laiks, kad tūrisma informācijas sniedzējiem, tūrisma uzņēmējiem un tūristu piesaistes vietām pārliecināt doties uz savu galamērķi un izmantot vietējo uzņēmumu pakalpojumus vasaras atvaļinājumu laikā.

·         Lūgums, piesakoties dalībai, padomāt par līdzpaņemto piedāvājumu, lai tajā būtu ne vien klasiskais katra Jūsu galamērķa piedāvājums, bet vairāk izcelts ģimenes tūrisms un piedāvājums dažādām mērķauditorijām – ģimenēm ar bērniem, draugu kopām, velobraucējiem, laivotājiem, pārgājienus mīlošajiem u.c.

·         Tūrisma tirgu tradicionāli organizēsim kā 2 dienu pasākumu.

Pirmajā dienā – 2.jūnijā (piektdienā) kolēģus aicinām doties informācijas un pieredzes apmaiņas braucienā pa Ogres apkārtni, lai iepazītu tur esošo tūrisma piedāvājumu. Plānotais brauciena sākuma laiks plkst. 12.00. Brauksim ar kopīgu autobusu no Ogres. Dalība - bez maksas.

Tūrisma informācijas sniedzēju pieredzes apmaiņas pasākuma programmu 2. jūnijā skatīt šeit pielikumā!

 * 
Naktsmītnes izvēle ir pēc katra paša iespējām un vēlmēm. Ogres tūrisma speciālisti iesaka atpūtas kompleksu “Turbas” vai “Ošukrogs”, jo šeit ir dažādas kategorijas naktsmītnes un lielāks numuru skaits. Visu naktsmītņu piedāvājumu Ogrē un apkārtnē skatīt šeit - www.visitogre.lv/lv/naktsmitnes.

-Otrajā dienā – 3.jūnijā (sestdienā) no pulksten 10.00 līdz 16.00 strādāsim VIII Latvijas Tūrisma informācijas tirgū – informēsim svētku apmeklētājus par saviem piedāvājumiem un baudīsim kopīgu tikšanās prieku.

Dienas noslēgumā – tradicionāli 2024. gada tirgus organizētāja izloze.

·         Atbilstoši savām iespējām, tūrisma informācijas sniedzēji var pieteikt dalību gan uz vienu dienu, gan abām dienām.

Par Ogri:

Ogres novads ir patīkama vieta atpūtai un ikdienas dzīvei, lielā cieņā ir vēsture un tradīcijas. Novada centrs ir Ogre - neliela, zaļa pilsēta 40 minūšu braucienā no galvaspilsētas Rīgas. Šeit daba sastopama ik uz stūra un cilvēki labprāt savu laiku pavada, aktīvi sportojot un iepazīstot jaunus apvāršņus.

Ogre ir neliela, priežu ieskauta pilsēta 40 minūšu braucienā no galvaspilsētas Rīgas. Pilsētā satiekas divas upes – Ogre un Daugava, un šeit daba sastopama ik uz stūra. Ogres novads aktīvi strādā pie attīstības, tiek ieviestas inovācijas un Latvijā līdz šim nebijuši risinājumi. Pilsētu caurvij plašs veloceliņu tīkls, un gardēžiem allaž pa ceļam ir daudzveidīgs kafejnīcu un restorānu klāsts, kas ļauj sajust Ogres īpašo garšu. Ogre ir īstā vieta, kur sajust dzīves enerģiju, dabas spēku un tehnoloģisko progresu.

Pieteikšanās pasākumam līdz 26. maijam, aizpildot pieteikuma anketu elektroniski šeit – https://ej.uz/lattūrinfo_tirgus

Vairāk informācijas par tehniskajiem jautājumiem pie Aleksandra Čerņavska, VIII Latvijas Tūrisma informācijas tirgus koordinatora un Ogres novada tūrisma plānošanas un attīstības nodaļas speciālista, tālr. 25419714, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Pasākuma organizatori – LATTŪRINFO un Ogres novada pašvaldība.

Tiekamies Ogrē! Priecāsies par viesiem gan no tuvākām, gan tālākām vietām!

 

 
Mājas lapa izveidota projekta „Sociālā tūrisma attīstība un idejas ieviešana Latvijā. Latvijas tūrisma informācijas organizāciju asociācija LATTŪRINFO un Vidzemes tūrisma asociācijas kapacitātes stiprināšana" ietvaros
ESF